Ketenpere 2017 izle – Sansursüz Full – Şafak Sezer

FRAGMAN TEK PART 543.711 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 237 Beğendim  727 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Ketenpere 2017 izle – Sansursüz Full – Şafak Sezer

Ketenpere 2017 izle – Sansursüz Full – Şafak Sezer

Yerli Film

Tür Yerli

Yapım 2017

Yönetmen Kamil Çetin

Oyuncular Hakan Ural , Şafak Sezer , Mehmet Esen , Orhan Aydın , Elif Erol

Konusu

Şafak sezer denince ilk akla gelen küfür oluyor ama bu sefer o kadar fazla küfür yok filmde akıcılık mizah var. Kahkaha ata ata izleyeceksiniz.

Beni Ketenpereye Getirdin

Şafak Sezer gerçekten değişik ve sonu bomba olan bir film yapmış. Filmi beğenmeyenler sanırım sıçmalı küfürlü geğirmeli filmlere alışmış son derece akıcı mizahı yerinde bir film oyunculuklar muhteşem çok doğallar emeğinize sağlık Şafak Sezer ( Kalender ) film ve dizilerde oynayan kişiler için koordinatörlük yapmaktadır.

Bazen kendisine uygun gördüğü roller de de oynayarak para kazanıp geçinen bir roldedir. Yıllardır aynı sektörün içerisinde bulunup ta kendisini ileriye taşıyamamıştır bunun sebebi tabi ki lay lay lom hayatıdır. Bu hayat onun başına işler açacaktır.

Türk komedi filmlerinin son 20 yılda çekilmiş olan belki en iyisi ve çoğu kez gülmekten sahne kaçırıyorsunuz gülmeyen eğlenmeyen bana ulaşıp sebeplerini anlatsın, demek ki buradaki yorumları okuyup sinemaya gitmeyeceğiz filmden önce okusaydım belki bende gitmeyecektim ve bu komedi şöleninden mahrum kalacaktım.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Ketenpere 2017 izle – Sansursüz Full – Şafak Sezer (1 Yorum)

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +