Gece 11 45 izle – Gece 11:45 Türk Filmi – Çağan Irmak

FRAGMAN TEK PART YEDEK TEK PART 415 kez izlendi
X REKLAMI GEÇ
video yükleniyor lütfen bekleyiniz..
 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Sorun Bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Adınız (opsiyonel)

Epostanız (opsiyonel)

Paylaş
Gece 11 45 izle – Gece 11:45 Türk Filmi – Çağan Irmak

Gece 11 45 izle – Gece 11:45 Türk Filmi – Çağan Irmak

Yerli Film

Tür Yerli

Yapım 2005

Yönetmen Ercan Durmuş

Oyuncular Demir Karahan , Yiğit Özşener , Çağan Irmak , Yelda Reynaud

Konusu

Türk filmlerimden başarı elde edememiş bir yapım daha tabi bunu kendi görüş ve izlenimlerime dayanarak söylüyorum kimi film patlama yaparken kimisi gayet güzelken maalesef ki biraz arka planda kalabiliyor bu da onlardan biri.

Gecenin ilerleyen saatlerinde hayatları yolunda gitmeyen 3 kişi bir noktada kesişir. Hepsinin de ayrı ayrı dertleri, sıkıntıları var ve usanmış bıkmış durumdalar ama geleceğe dair planları da var kimisi kağıt toplayarak hayat mücadelesi veriyor kiminin idealleri var fakat bir türlü düzen tutturamıyor. Herkesin uyuduğu bir saatte bunların karşılaşmasıyla birlikte aslında hayat onlara istedikleri cevapları verecektir. Filmin yavaş ilerliyor olması sizi biraz sıkabilir kadro olarak güzel bir ekip ama bir yerde sanki eksik olan şeyler var daha iyisi olabilirdi.

Acaba gerçekleşen olaylarla ilgili bu rastgele karşılaşan insanların bir alakası var mı ? Konu olarak çok iyi fakat ortaya harika bir senaryo çıkartamamışlar bazı eksikler olsa da bir Türk yapımı olarak izlemenizi isterim.

Facebook Yorumları

Yorumunuzu yazın

Son Zamanların En İyi Filmi - THE INVISIBLE GUEST - Pskilojik Gerilim Filmidir. HemenTıkla izle
+ +